168W UV / LED lampa na nechty ALLELUX MAX

Kód: 28215
€55 –36 %
lampa do paznokci uvled 168w do lakierow hybrydowych zelowych allelux x max biala (2)
€55 –36 % €35
Skladom

Inovatívna, energeticky úsporná 168W lampa s mega výkonom - jedna z najvýkonnejších dostupných na trhu! Ideálne pre profesionálne a domáce použitie. Biela farba a strieborné chrómové lišty sú perfektnou kombináciou, ktorá bude dokonalým doplnkom každého interiéru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inovatívna, energeticky úsporná 168W lampa s mega výkonom  - jedna z najvyšších dostupných na trhu! Ideálne pre profesionálne použitie a doma.

Biela farba a strieborné chrómové lišty sú perfektnou kombináciou, ktorá bude dokonalým doplnkom každého interiéru.

Lampa má infračervený pohybový senzor . Vstavaný časovač s pohodlným LCD displejom má štyri prevádzkové režimy: 30s, 60s, 90s, 120s (režim nízkej teploty).

Vždy budete mať istotu dokonale vytvrdeného produktu aj na palcoch! Rovnomerné, ale hlavne trvalé vytvrdnutie a voľnosť – lampa vám umožní pohodlne vložiť celú ruku.

Mega silná lampa kombinuje prácu v dvoch vlnových rozsahoch - 365nm a 405nm.

Ultra-rýchle vytvrdzovanie všetkých typov hybridných lakov, stavebných základov a vrchov. Môžete si byť istí, že lampa vás nikdy nesklame.

Dlho sme pracovali na svietidle, ktoré by splnilo všetky očakávania našich klientov. Podarilo sa - uviedli sme na trh dokonalý produkt s dokonalým dizajnom, za ktorý by sa hanbil každý vážený nechtový stylista.

Kombinácia dokonalého vzhľadu s pozoruhodnou funkčnosťou. Krásna biela farba a moderný dizajn sú zárukou, že okolo tohto svietidla nikto ľahostajne neprejde! Ohromiť a pritiahnuť oči.

Lampa vyžaruje biele svetlo , ktoré je zdravé pre vaše oči a telo.

Lampa je vybavená magnetickým, odnímateľným dnom pre pohodlie vašej práce. Ľahká a kompaktná lampa, ktorú si môžete vziať so sebou kamkoľvek budete chcieť vykonať manikúru alebo pedikúru! Otvorený dizajn lampy pre jednoduchý a pohodlný styling nôh.

Intuitívne ovládanie je jedinečnou výhodou našej lampy. Na to, aby ste sa naučili používať lampu, nemusíte čítať veľa stránok používateľskej príručky. Vyberte lampu z krabice, zapojte napájací adaptér a choďte!

Technické dáta:

  • Výkon: 168W
  • Napájanie: 100-240V 50-60Hz
  • Počet LED diód: 48 ks
  • Vlnová dĺžka: 365 + 405

Rozmery:

  • Šírka: 20 cm
  • Výška: 8 cm
  • Hĺbka: 14 cm

Dĺžka kábla:  cca 90 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: