AlleLac Paris Collection hybridný lak 5ml č. 5

Kód: 90193
€5 –25 %
lakier hybrydowy allelac paris collection 5ml nr 5
€5 –25 % €3,75
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Predstavte si, že sa dokážete presťahovať na mimoriadne romantické miesto, kde by ste mohli povedať, že na ničom nezáleží. Teraz premýšľajte o tom, aké farby dokážete identifikovať tento neúnavný čas. Jemná béžová, klasická červená alebo možno atramentová hĺbka? Áno, toto je kolekcia Paris Collection AlleLac - vrchol štýlu a elegancie! Odraz absolútnych klasík v nechtovom dizajne, ako sú jemné jemné farby, intenzívna námornícka modrá alebo ceremoniálna čierna, ako aj najženskejšia farba na svete - červená.

Detailné informácie

Podrobný popis

redstavte si, že sa dokážete presťahovať na mimoriadne romantické miesto, kde by ste mohli povedať, že ničom  nezáleží.

Teraz premýšľajte o tom, aké farby dokážete identifikovať tento neúnavný čas. Jemná béžová, klasická červená alebo možno atramentová hĺbka?

Áno, toto je kolekcia Paris Collection AlleLac - vrchol štýlu a elegancie! Odraz absolútnych klasík v nechtovom dizajne, ako sú jemné jemné farby, intenzívna námornícka modrá alebo ceremoniálna čierna, ako aj najženskejšia farba na svete - červená.

S najnovšou kolekciou lakov AlleLec plných vášne a lásky sa cítite mimoriadne a charizmaticky ... Pre pravú krásu!

Oslovte svoju obľúbenú farbu a choďte na splnenie svojich snov. S AlleLac je možné všetko!

Ponorte sa do hĺbky farieb s AlleLac!

Hybridná manikúra je najobľúbenejším typom štylizácie nechtov. Hybridné laky AlleLac sú najmodernejšie, vysoko pigmentované farby . Zostávajú na nechtovej doske ešte niekoľkokrát dlhšie ako tradičné laky.

Vďaka jednoduchej aplikácii a dokonalej konzistencii umožňujú hybridné laky na nechty AlleLac tiež začiatočníkom lak na nechty!

Naopak, nepoškodzujú prírodnú nechtovú dosku, môžu ju naopak zosilniť, čo ďalej ovplyvňuje životnosť stylingu a možnosť rastu zdravých a silných nechtov.

Hybridné laky AlleLacje produkt najvyššej kvality pre manikúru doma, ale aj v salóne. Majú bezpečné zloženie, umožňujú rýchlu aplikáciu a fantastické efekty štylizácie nechtov.

Rozhodnutie, ktorý produkt si vyberiete, je len na vás. Môžeme len navrhnúť, že stojí za to dať na niekoľko rôznych farebných variantov, aby bolo možné vytvoriť rôzne krásne vzory na nechtovej doske zakaždým.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: