BabyBoomer Box

Kód: OMBREBOX
Tip
€40 –46 %
BabyBoomer Box
€40 –46 % €21,45
Vypredané
Položka bola vypredaná…

BabyBoomer Box Set Unikátna sada pre stylistov, ktorí milujú jemné štýly babyboomeru alebo francúzskej manikúry. BabyBoomer je dokonalým riešením pre každú sezónu a príležitosť :) BabyBoomer je sofistikovaná metóda štylizácie nechtov, ktorá spočíva v zatienení jasných farieb používaných vo francúzskej manikúre, zatiaľ čo biela špička nechtov sa diskrétne zmení na mliečne ružovú farbu. BabyBoomer Box od MollyLac je perfektnou sadou pre tých, ktorí oceňujú vysoko kvalitné výrobky za atraktívnu cenu.  

Detailné informácie

Podrobný popis

BabyBoomer Box Set

Unikátna sada pre stylistov, ktorí milujú jemné štýly baby boomeru alebo francúzskej manikúry. BabyBoomer je dokonalým riešením pre každú sezónu a príležitosť :) BabyBoomer je sofistikovaná metóda štylizácie nechtov, ktorá spočíva v zatienení jasných farieb používaných vo francúzskej manikúre, zatiaľ čo biela špička nechtov sa diskrétne zmení na mliečne ružovú farbu. BabyBoomer Box od MollyLac je perfektnou sadou pre tých, ktorí oceňujú vysoko kvalitné výrobky za atraktívnu cenu. S MollyLac sadami ušetríte ČAS a PENIAZE !! Vytvorili sme vašu vysnívanú súpravu, v ktorej nájdete: ombre šťetec 1 kus, Ombre štetec, vďaka ktorému je krásne štylizácia mimoriadne jednoduchá. Je tak premyslený, že sa manévruje mimoriadne presne. Symetrický tvar štetín na koncoch zaručuje hladké a rovnomerné rozloženie produktu a precíznu prácu okolo nechtov. Dokonale sa hodí, vďaka čomu môžete ľahko získať efekt ombre alebo slávny baby boomer a je vhodný na maľovanie ozdôb.
 
MollyLac Base JELLY Structure 10 ml

Hustá báza s konzistenciou a hybridnými vlastnosťami, ktorá má vlastnosti mäkkého a stavebného gélu. Vďaka tomu je hybridná manikúra trváca. Vydrží až 21 dní. Zanecháva lepkavú disperznú vrstvu, ktorá zaisťuje dokonalé priľnutie aplikovanej farby. Tento základ je ideálny pre slabé a poškodené nechty. Je veľmi trváci a dokonale drží na nechtoch. Vytvára vynikajúci základ pre regeneráciu a rast nechtov, chráni pred novými mechanickými zraneniami. Vďaka vysokej flexibilite nepraská a nerozpadá sa. Môžete vyrovnať nedokonalosti nechtov.
 
MollyLac Top bezvýpotkový 10 ml

Hľadáte hybridnú hornú časť, ktorá odolá mechanickému poškodeniu a poškriabaniu? Najlepší revolučný hybridný top, ktorý chráni a dodáva jej žiarivosť na dlhú dobu. Ideálne pre jemné a pružné nechty. Poskytuje dokonalé vytvrdenie a fixáciu. Horná časť je ideálna na umiestnenie všetkých druhov práškov. Konzistencia vrchnej časti je pri aplikácii príjemná. Unikátna receptúra poskytuje jedinečnú flexibilitu, vďaka ktorej sa farba neodštiepi a nepraská.  Po vytvrdnutí nezotierate hornú časť nechtu, pretože je to úplne zbytočné a môže dôjsť k poškodeniu vrchnej časti.
 
MollyLac 5 ml Yes, I do... Weeding Collection nr 21 Inspired by wedding

 21. Inšpirované svadbou - biely odtieň slonoviny s teplou farbou, ktorý dodáva eleganciu a štýl. Ženy s typom krásy: krehká jar, krehké leto, skutočné leto, tlmené leto, tlmená jeseň, v tomto odtieni budete vyzerať ako kráľovná! Farba je silno pigmentovaná. Stačí jedna vrstva. Ideálne pre babyboomer. 
 
 
MollyLac 5 ml Yes, I do... Weeding Collection nr 28 a subtle Kiss

28. Jemný bozk - nadčasový biely odtieň ružovej farby plná sviežosti a elegancie. Vďaka svojej jemnosti je farba ideálna pre štýl babyboomer. Farba silne pigmentovaná. Stačí jedna vrstva.
 

Gél sugar Effect 5 ml

Cukrový efekt - biely gél na dekoráciu, ktorý v kombinácii s farebným akrylovým alebo jemným brokátom vytvára jedinečný efekt. Vaše návrhy v kombinácii s nimi budú ohromujúce. Gél okrem iného zaručuje jedinečný 3D efekt. Môže byť vyrobený s výraznými tvarmi a najmenšími detailami s veľkou presnosťou.
 
Hubka na ombre

Latexové špongie na nanášanie produktov a tekutín. Zabraňujú nepresnému a nerovnomernému rozloženiu základu. Zachováva rovnakú hrúbku nanesenej vrstvy. Ďalšou výhodou produktu je hygiena. Zabraňuje priamemu kontaktu s rukami a znižuje riziko, že sa baktérie dostanú do produktu a následne na pokožku. 25 mm x 40 mm
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: NOVINKY
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: