BIELO ZLATÁ profi brúska na nechty JD700

Kód: 18329
€75 –13 %
frezarka do paznokci 40w nail drill jd700 manicure pedicure bialo zlota
€75 –13 % €65
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Elegantná moderná brúska s ľahkou brúsnou hlavicou, ktorá sa skvelo drží i v drobných ženských rukách, veľmi jednoduchá výmena nástavcov. Nastavenie rýchlosti regulácie otáčiek ručne, alebo nožným ovládaním.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ľahká brúsna hlavica sa skvelo drží i v drobných ženských rukách, veľmi jednoduchá výmena nástavcov. Nastavenie rýchlosti regulácie otáčiek ručne alebo nožným ovládaním.SADA OBSAHUJE:

1x Brúska
1x Elektrická hlavica
1x Nožný pedál
1x Sada nádstavcov

Technické špecifikácie:

Napätie: 220V/50Hz.
Výkon: 40W.
Rýchlosť: 0-35.000 ot/min.
Smer otáčania: pravý a ľavý chod.

- Veľmi pekný vzhľad a moderný design.
- K rýchlej, pohodlnej a bezpečnej úprave nechtov prírodných, gélových, akrylových, pre manikúru 
- Počet otáčiek 500 až 35.000 ot. za minútu.
- Dobré ergonomické vlastnosti - príjemná manipulácia.
- Nastavenie rýchlosti regulácie otáčok ručne alebo nožným ovládaním - ľavý a pravý chod.
- Veľmi jednoduchá výmena nástavcov.
- Na domáce použitie

Inštalácia:

Brúska sa skladá z troch hlavných častí : ovládací panel, ručná brúska, pedál ovládania nohou

Do ovládacieho panelu zasuňte kábel ručnej brúsky a kábel pedálu ovládania.  Do ručnej brúsky zasuňte vybraný brúsny nástavec a to tak, že pootočíte pohyblivú časť ručnej brúsky doľava, uvoľní sa klieština, a po zasunutí nástavca pootočíte naspäť doprava - zaistí sa.

Používanie: Prístroj možno ovládať prostredníctvom ovládacieho panelu, alebo prostredníctvom pedálu ovládania - nohou. Želaný spôsob si volíme prepínačom na ľavej strane ovládacieho panelu (hand - ovládací panel, foot - nohou). V prípade, že máte prepínač v polohe hand, výšku otáčok volíte ručne posuvným ovládačom v strednej časti ovládacieho panela. V prípade, že máte prepínač v polohe foot, výšku otáčok regulujete silou tlaku na pedál. Smer otáčok určujeme prepínačom v pravej strane prístroja. Bežne má byť prepínač v polohe FWD. Prepnutím do polohy REV sa zmení smer otáčok na opačný. POZOR: tento prepínač môžete prepnúť len v prípade, že sa brúska netočí. V prípade, že prepínač prepnete počas chodu brúsky hrozí poškodenie, alebo zničenie prístroja.

Údržba: Brúsku pravidelne čistite od mechanických nečistôt. Raz mesačne kvapnite do pohyblivej časti ručnej brúsky malé množstvo (3-5 kvapiek) mazacieho oleja. Pokiaľ pripájate prístroj k elektrickej sieti, majte ruky suché.  V prípade poškodenia prístroja ho odovzdajte predajcovi, ktorý zabezpečí jeho opravu v autorizovanom servise.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: