GÉL LAK MollyLac Luxury Glam Mr Silver 5 ml Nr 546

Kód: 91112
€7 –33 %
GÉL LAK MollyLac Luxury Glam Mr Silver 5 ml Nr 546
€7 –33 % €4,68
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Trblietavé kaskády žiarivých častíc, nádherných farieb a dúhovej žiary mesačného prachu - to všetko a ešte viac obsahuje naša najnovšia kolekcia Luxury Glam od MollyLac.

Detailné informácie

Podrobný popis

Blikajúce kaskády žiarivých častíc, nádherných farieb a dúhovej žiary mesačného prachu - to všetko a ešte viac sme uzavreli v našej najnovšej kolekcii Luxury Glam od Mollylac. Toto nie je len zbierka „trblietok“! Jeho sila je ukrytá v tajnom recepte a výbere vhodnej jemnej fólie, ktorá nielen perfektne odráža svetlo, ale umožňuje aj ultratenké vrstvy hybridného laku s maximálnym krytím!

Originálny elegantný a jedinečný charakter striebristo sfarbených častíc vás nechá vyčnievať z davu. Jedna vec je istá - vy sami z nich nebudete môcť odtrhnúť zrak ani na chvíľu. Stavte na jedinečný pôvab a vydajte sa s nami na cestu do neznáma s najmódnejšími trendmi každej sezóny. Nadčasové kúzlo týchto farieb vás bude sprevádzať každú sezónu!

 

Vyberte si jedinečnú kvalitu laku hybrid Lac Molly ♥

♥ pokrytie po 1 vrstve

♥ dokonalá konzistencia

♥ vynikajúca pigmentácia

♥ trvanlivosť až 4 týždne

♥ neobsahujú formaldehyd, DBP a toluén

♥ rozpustný v tekutinách na báze acetónu (systém nasiaknutia)

využitie:

1. Pripravte nechtovú dosku (posúvajte kutikuly a membrány napr. Pomocou frézky, podložte doštičku so súborom alebo leštičkou vybranej gradácie).
2. Doštičku odmastite, naneste tenkú vrstvu základne určenej pre túto kolekciu a vytvrdnite.
3. Naneste vrstvu zvolenej farby a vytvrdnutia na LED lampu ( Postup sa môže opakovať: Ultra tenké vrstvy by sa mali nanášať z dôvodu vysokej pigmentácie)
4. Na vyleštenie prikryte vrchným náterom špeciálne určeným pre túto kolekciu - znovu vytvrdzujte v žiarovke, nezabudnite zaistiť voľný okraj! Pred použitím pretrepte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: