Gél na nechty- IDEAL UV - LED - clear 30g Silcare

Kód: X0910126G
€15 –13 %
Gél na nechty IDEAL UV LED clear 30g Silcare
€15 –13 % €12,99
Skladom

Gélová báza je založená na 100% na oligoméroch, vďaka čomu je produkt mimoriadne hustý, neuveriteľne ľahko tvarovateľný a zachováva si svoj tvar, vďaka čomu je ideálny pre profesionálnych stylistov a začiatočníkov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

IDEAL UV-LED / LED GEL je stavebný gél na štylizáciu nechtov. Gélová báza je založená na 100% na oligoméroch, vďaka čomu je produkt mimoriadne hustý, neuveriteľne ľahko tvarovateľný a zachováva si svoj tvar, vďaka čomu je ideálny pre profesionálnych stylistov a začiatočníkov. Gél je neuveriteľne tvrdý - znižuje mechanické namáhanie, vďaka ktorému je produkt odolný voči poškodeniu a oderu, v dôsledku toho má gél manikúru dlhšiu dobu a vyzerá brilantne až do ďalšej štylizácie. Okrem toho sa vyznačuje vysokou viskozitou a vynikajúcou priľnavosťou. Nemá samonivelačné vlastnosti.

Vďaka jedinečnej technológii Control Curing sa polymerizačná reakcia časom rozšírila, čo umožnilo zníženie emisií tepla. V dôsledku toho sa pocit pálenia pod lampou zníži na minimum pri izbovej teplote pri 20 - 25 ° C. 

Vlastnosti:

  • emisia tepla sa časom šíri - technológia Control Curing
  • extrémne silné
  • má vysokú tvrdosť
  • má vynikajúcu priľnavosť
  • nezožltne - v dôsledku použitých UV faktorov
  • odolný proti mechanickému poškodeniu
  • non-vyrovnanie

Spôsob použitia: Naneste gél na nechtovú dosku a vytvrdzujte ju pod 60 W UV-LED alebo LED lampou po dobu 60 s. V prípade predlžovania nechtov naneste tenkú vrstvu základného náteru, vytvrdnite pod lampou, následne naneste stavebnú vrstvu a znovu vytvrdnite pod lampou.

VAROVANIE: Testované pri 23 ° C. Prípravok môže dráždiť oči a pokožku. V prípade kontaktu s očami alebo pokožkou - okamžite ich vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekársku pomoc. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok je vhodný len na profesionálne použitie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: