Ochrana osobných údajov

Úvod DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov

 

 

Prevádzkovateľ internetového obchodu www.dream-factory.sk rešpektuje Vaše súkromie a prehlasuje,že neposkytne Vaše osobné údaje v akejkoľvek podobe tretím stranám, a že sa riadi zákonom č .428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Výnimku vytvára len realizácia samotnej dopravy tovaru, kedy je nutné uviesť základné osobné údaje pre doručenie objednaného tovaru. Osobné údaje, ktoré vyplňujete pri objednávaní slúžia výhradne pre našu internú potrebu a slúžia len k úspešnému vybaveniu Vašej požiadavky.

Registráciou v internetovom obchode www.dream-factory.sk zákazník súhlasí so zhromažďovaním údajov potrebných k nakupovaniu


Zákazník má právo kedykoľvek požiadať o výmaz svojich osobných údajov z našej databázy.

 

Ak si v e-shope www.dream-factory.sk objednáte, znamená to, že svojou objednávkou súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov pre účely zásielkového obchodu podľa zákona č.428/2002 Zb. z. o ochrane osobných údajov a s obchodnými podmienkami spoločnosti Multimedia King, s.r.o. To isté platí pre Vašu registráciu k odberu našich newsletterov. Naša spoločnosť zhromažďuje a spracováva Vami poskytnuté údaje za účelom ponuky obchodu a služieb s tým, že tieto údaje môžu byť v prípade Vášho súhlasu poskytnutého v rámci procesu vyplňovania objednávky tovaru/ resp. registrácie k odberu našich služieb (newsletter) spracované pre marketingové účely zásielkového predaja v rámci nášho koncernu na dobu neurčitú v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. z. o ochrane osobných údajov.

 

Ako chránime Vaše osobné údaje na www.dream-factory.sk?

Na spracovanie Vašich údajov, ktoré nám poskytnete v priestore internetu, používame bezpečný spôsob prenosu dát, tzv. prenos SSL (Secure Socket Layer). Tento spôsob zaručuje, že každý Váš údaj sa pred tým, ako je k nám odoslaný, zakóduje a je chránený proti prístupu nepovolaných osôb.