Kvapalina na dezinfekciu rúšok a povrchov s dvojnásobnou silou striebra a peroxidu vodíka Allesilver 250 ml

Kód: 16886
€4,50
Skladom

Účinný a mimoriadne účinný dezinfekčný prípravok založený na monoiónovej technológii s všestrannou aplikáciou na báze peroxidu vodíka a striebra - zabíjač baktérií!

Zdvojnásobte výkon - ešte lepšiu účinnosť

Môže sa použiť na poskytnutie antibakteriálnych vlastností všetkým typom opakovane použiteľných masiek! Postačuje dobre nastriekať masku tekutinou skôr, ako dôjde k jej úplnému vyschnutiu, preukáže antibakteriálny účinok použitia monoiónového striebra!

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte antibakteriálnu silu striebra v inovatívnej tekutine na dezinfekciu materiálov a povrchov

Jedinečný prípravok s dvojnásobným výkonom a ešte lepšou účinnosťou! Jeho tajomstvom je dvojfázový účinok hlavných zložiek. Peroxid vodíka atakuje bunkovú membránu mikroorganizmov a striebro rozdrvené vďaka monoioniónovej technológii na veľkosť <0,2nm preniká do patogénnych buniek, ktoré ich neustále ničia. Toto kombinované pôsobenie zvyšuje biocídny účinok oboch zložiek viac ako 100-krát.

UPOZORNENIE! Podľa najnovšieho výskumu každá maska, bez ohľadu na to, či je jednorazová alebo opakovane použiteľná, plní svoju úlohu až 4 hodiny! Po uplynutí tejto doby by sa mala maska ​​vymeniť - AlleSilver vám pomôže, čo rýchlo obnoví vašu opakovane použiteľnú masku s antibakteriálnym účinkom.

Prečo to musíte mať?

- Vďaka tomu získate antibakteriálne vlastnosti, napr. Opakovane použiteľné masky, za ktoré zvyčajne musíte platiť draho!

- Unikátna kombinácia striebra a peroxidu vodíka s dvojitou silou
- Produkt pripravený na použitie
- stačí nastriekať povrch alebo produkt vyžadujúci dezinfekciu - Praktická fľaša s rozprašovačom
- Nedráždivá tekutina
- môžete použiť na výrobky, ktoré prichádzajú do styku s potravinami
- Môžete to urobiť sami doma.
- Používajte kedykoľvek a kdekoľvek cítite potrebu dezinfekcie

Môže sa použiť na poskytnutie antibakteriálnych vlastností všetkým typom opakovane použiteľných masiek! Stačí dobre nastrieť dobre premytú masku tekutinou tak, aby po dôkladnom zaschnutí mala antibakteriálne účinky, ktoré ukazuje použitie monoiontového striebra!


SILVER je kov, ktorý sa v prírode vyskytuje prirodzene. Je nevyhnutné pre správne fungovanie tela. Ľudia každý deň absorbujú stopové množstvo striebra dýchaním, pitnou vodou a jedlom. Ako antibakteriálne činidlo sa používa
v mnohých oblastiach, napríklad v kozmetike alebo medicíne, kde sa používa už viac ako
4 000 rokov. Je známy ako prírodné, účinné, netoxické a mierne antibiotikum, ktoré sa používa
v profylaxii av mnohých krajinách je dostupné ako doplnok výživy a kozmetické prísady.

PEROXID VODÍKA je veľmi silné okysličovadlo, ktoré ničí každú patogénnu mikroflóru - bez ohľadu na to, či ju tvoria huby, vírusy alebo baktérie. Kyslík uvoľňovaný z molekuly peroxidu vodíka pôsobí priamo na bunkovú stenu mikroorganizmu. Chemická reakcia kyslíka s molekulami bunkovej steny vedie k ich denaturácii a deštrukcii. Okrem saturácie tela atómovým kyslíkom peroxid vodíka oxiduje toxické látky a mení ich chemickú štruktúru. Zabíjajú sa aj také patogénne mikroorganizmy, ako sú baktérie cholery alebo tyfusu, ako aj mravce antraxu - veľmi odolné vo vonkajšom prostredí. Peroxid vodíka je netoxický a rozkladá sa na vodu a atómový kyslík.

Peroxid vodíka je prírodná látka, ktorá je prítomná v každom tele. Je nevyhnutné podporovať všetky procesy biologického metabolizmu, t. J. Proteíny, uhľohydráty, tuky, ako aj minerálne soli a vitamíny. Okrem toho sa podieľa na práci enzýmových a endokrinných systémov. Podporuje tiež prenikanie cukru z plazmy do buniek bez pomoci inzulínu.

Používajte tiež na dezinfekciu povrchov, materiálov, vybavenia a nábytku! Produkt je tiež vhodný na dezinfekciu výrobkov, ktoré prichádzajú do styku s potravinami.

Účinný a mimoriadne účinný dezinfekčný prípravok založený na monoiónovej technológii s všestrannou aplikáciou na báze peroxidu vodíka a striebra - zabíjač baktérií!
Monoiónová technológia sa používa vo farmaceutickej a kozmetickej výrobe, kde jej vysoká účinnosť bola potvrdená testami in vitro a in vivo.


využitie:

Pred aplikáciou produktu dôkladne umyte dezinfikovaný povrch pred znečistením. Produkt je pripravený na použitie. Pred použitím dobre pretrepte. Na dezinfikovaný povrch nastriekajte asi 15 ml kvapaliny, počkajte asi 15 minút. Používajte systematicky.

Aby sa antibakteriálnym vlastnostiam dostali opakovane použiteľné masky, dôkladne nastriekajte umytú a vysušenú masku. Počkajte, až úplne vyschne. Perfektne dezinfikovaná a antibakteriálna maska ​​pripravená na použitie.

Extrémne inovatívny prostriedok, ktorý bojuje proti všetkým druhom patogénov, baktérií, húb, kvasiniek a plesní. Baktericídne a fungicídne látky pre: Legionellapneumophila, Pseudomonasaeruginosa, Escherichia coli, Enterococcushirae, Staphylococcusaureus, Candida albicans, Aspergillus brasiliensis (niger) *

* Účinnosť prípravku bola testovaná akreditovanými skúšobnými laboratóriami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: