Lampa UV/LED 108W biela profi X10

Kód: LAC16877
€55 –29 %
lampa uvled 108w biala alle x10 (5)
€55 –29 % €39
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Inovatívna, energeticky úsporná žiarovka s výkonom 108 W mega! 
Vždy si budete mať istotu, že výrobok je dokonale tvrdený aj na palcoch! Dokonca, ale predovšetkým trvalé tvrdenie a velkosť - lampa vám umožní ľahko vložiť celú ruku. Silná lampa Mega kombinuje kombináciu práce v dvoch vlnových rozsahoch - 365 nm a 405 nm. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Inovatívna, energeticky úsporná žiarovka s výkonom 108 W mega! 


Vždy si budete mať istotu, že výrobok je dokonale tvrdený aj na palcoch! Dokonca, ale predovšetkým trvalé kalenie a sloboda - lampa vám umožní ľahko vložiť celú ruku. Silná lampa Mega kombinuje kombináciu práce v dvoch vlnových rozsahoch - 365 nm a 405 nm.

ULTRA FAST CURING všetkých druhov hybridných lakov, stavebných podstavcov a povrchov. Môžete si byť istí, že vám lampa nikdy nesklame.

Dlho sme pracovali na lampách, ktoré dokázali splniť všetky očakávania našich klientov. Podarilo sa nám - predstavili sme na predaj dokonalý produkt s dokonalým dizajnom, za ktorý by sa nemal hanbiť žiadny hodnotený kaderník.

Kombinácia dokonalého vzhľadu a úžasnej funkčnosti.

Krásna biela farba a moderný dizajn zaručujú, že nikto neprechádza touto lampou indiferentne! Potešte a prilákajte pohľady.

Lampa vyžaruje biele svetlo, ktoré je zdravé pre vaše oči a telo.

Lampa má infračervený snímač pohybu. Vstavaný časovač s pohodlným LCD displejom má štyri režimy činnosti: 10 s, 30 s, 60 s, 99 s (režim s nízkym ohrevom), ako aj nepretržitý režim aktivovaný snímačom pohybu (120 s)

. Lampa ALLE X10 je vybavená magnetickým odnímateľným dnom pre pohodlie vašej práce. Ľahká a kompaktná lampa, ktorú si môžete vziať so sebou kamkoľvek chcete urobiť manikúru alebo pedikúru! Otvorená konštrukcia lampy pre ľahké a pohodlné tvarovanie chodidiel.

Intuitívne ovládanie je jedinečnou výhodou našej žiarovky. Aby ste sa naučili, ako používať lampu, nemusíte si prečítať veľa stránok používateľskej príručky. Vytiahnite lampu z krabice, zapojte adaptér a postupujte!

Lampa má 36 LED diód, každá LED dióda má dve vlákna počítané pre 50 000 hodín prevádzky. 

Technické údaje

výkon: 108 W

napájanie: DC24V 2a prostredníctvom napájania

počet LED: 36

vlnová dĺžka: 365 + 405

rozmery: 225 x 200 x 100 mm     

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: