Lepidlo na mihalnice SENSITIVE 3g HYPOALERGENNI

Kód: LAC03100305E
€18 –23 %
Lepidlo na mihalnice SENSITIVE 3g HYPOALERGENNI
€18 –23 % €13,85
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Citlivé - Toto lepidlo sa odporúča najmä pre citlivé oči a klientov, ktorí kvôli alergiám nemôžu tolerovať prácu na silných lepidlách.
 
 
Citlivé - Toto lepidlo sa odporúča najmä pre citlivé oči a klientov, ktorí kvôli alergiám nemôžu tolerovať prácu na silných lepidlách. Je hypoalergénny, nespôsobuje podráždenie a nesenzibilizuje oči.
 
Viskozita a rýchla doba schnutia lepidla vám umožní efektívne vykonávať aplikáciu. Lepidlo Sensitive nemá žiadne výpary.Je extrémne bezpečný a dá sa použiť aj pre najcitlivejšie oči.
Ľahko sa šíri. Môže sa použiť na vykonávanie aplikácií na otvorenom oku. 
Vďaka svojim vlastnostiam má relatívne hustú konzistenciu.
Odporúča sa aj pre aplikácie očných viečok a metódy Blink Express.   
 
Farba: čierna
Kapacita: 3g
Doba schnutia: 3-5 sekúnd
Lepenie: do 4-5 týždňov
Konzistencia:  hustá
Pracovné podmienky s lepidlom:  teplota vzduchu okolo 19-22 ° C, vlhkosť vzduchu min. 50-70%.
Pamätať! Presná špecifikácia podmienok pre dané lepidlo je takmer nemožná, pretože to ovplyvňuje nielen teplota a vlhkosť, ale aj veľkosť miestnosti.
jeho výška, alebo dokonca chemické zloženie vzduchu. Výber perfektného lepidla pre vás, musíte byť vedený nielen podmienkami prevládajúcimi vo vašom salóne, ale aj pracovným tempom.
 Každé lepidlo dostupné na našich stránkach môže byť alergické, závisí od individuálneho sklonu k alergiám, preto sa odporúča test na alergiu.
 
 
Podmienky skladovania lepidla:  Lepidlo na riasy - všeobecné bezpečnostné opatrenia:  
Odporúčania: Pred každým použitím dobre pretrepať. Lepidlo skladovať vo zvislej polohe na chladnom a tmavom mieste pri teplote nižšej ako 18° C. Vyhnite sa slnečným lúčom. Uzáver dobre otočte, aby sa zabránilo oxidácii lepidla. Lepidlo je určené len na profesionálne použitie, nelepte riasy na remienky alebo trsy. Zabráňte kontaktu s očami. Pri použití mihalníc na otvorené oko používajte mimoriadne opatrne. Lepidlo môže spôsobiť alergie, ak je osoba alergická na zložky lepidla.

Dodatočné parametre

Kategória: LEPIDLÁ NA mihalnice
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie