Mihalnice na páske NEISHA 116

Kód: 15743
€8 –51 %
Mihalnice na páske NEISHA 116
€8 –51 % €3,95
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Mihalnice na páske.
Vysoko kvalitné mihalnice na bezfarebné silikónové páske pre opakovateľné použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mihalnice na páske.
Vysoko kvalitné mihalnice na bezfarebné silikónové páske pre opakovateľné použitie.

Riasy na bezfarebné silikónovej páske, ktorá spôsobí, že nemusíte používať eyeliner.
Riasy NEICHA sú ideálne pre každú príležitosť, a ich nalepenie bude trvať len chvíľu.

 

Vďaka nim zažiarite na stretnutie s priateľmi, romantickej večeri či večierku.Už teraz obohaťte svoj denný make-up riasy, ktoré dávajú koketná, ale prirodzený vzhľad alebo vyberte viac extravagantné a pridávajúce na sex-appealu riasy, vďaka ktorým sa stanete hviezdou večera.Neodolateľný pohľad zaručený.
Vďaka riasam Váš make-up získa jedinečný koketná charakter, a Vy budete zvádzať pohľadom.Riasy sú vyrobené z materiálu najnovšej generácie, a týmto spôsobom sa nedeformujú a nelámu,a zároveň sú mäkké a jemne ako prírodný.
Riasy sú balené do originálnej krabičky. Vhodné pre opakovateľné použitie.Originálne a praktické balenie umožňuje pohodlné skladovanie rias.
Pre nalepenie rias na páske je nutné používať latexová lepidlá: Clear lub WhiteSú pohodlná, ľahká, bezpečná a jednoduchá na použitie.
1. Použite na svoje prírodné riasy riasenku.2. Skúste umelé riasy přiměřit k očným víčkám. Ak sú trochu dlhšie, môžete ich pristrihnúť z jednej strany. Strihaná strana riasy by mala byť umiestnená do vonkajšieho kútika oka, kde nekoliduje pri žmurkanie.3. Pripravte lepidlo. Pásik rias je biely, takže uvidíme, či je po požití lepidla natretý celý. Po vysušení sa stáva transparentným.4. Počkajte chvíľu, než sa pokúsite riasy nalepovať. Lepidlo by sa malo včleniť trochu uschnúť.5. prilepujte postupne riasy od vonkajšieho kútika oka, priamo nad líniou prírodných řas.6. Jemne stlačte prstom riasy na viečko.7. Spojte prírodné a umelé riasy prsty a pritlačte ich na seba.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: