Molly Lac Hypnotise White 5ml

Kód: 16790
€6 –22 %
lakier hybrydowy molly lac hypnotise white 5ml
€6 –22 % €4,68
Vypredané
Položka bola vypredaná…

MollyLac Hypnotise White  je nasýtená biela v chladnom tieni, ktorá dodáva na nechtoch bezchybnú čistotu. Tento inovatívny hybridný lak obsahuje sadu jedinečných pigmentov, ktoré sa premieňajú na mimoriadne bielu belšiu farbu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hypnotická biela a tmavá čierna je NOVÁ v zbierke MollyLac v 5 ml a 10 ml fľašiach.

Zoznámte sa s novým zložením hybridných lakov MollyLac s vynikajúcou konzistenciou, pokrytím a bezpečným chemickým zložením, ktoré sú tiež ideálne ako základ pre peľové a šperkové efekty!

MollyLac Hypnotise White je nasýtená biela v chladnom tieni, ktorá dodáva na nechtoch bezchybnú čistotu. Tento inovatívny hybridný lak obsahuje sadu jedinečných pigmentov, ktoré sa premieňajú na mimoriadne bielu belšiu farbu.

Farba je splneným snom mnohých nechtových stylistov, ktorí snívali o dokonalej konzistencii, pokrytí a bezpečnom chemickom zložení svojich obľúbených hybridných lakov.

Poznámka !!

Kvôli veľmi silnej farebnej pigmentácii naneste veľmi tenké vrstvy. Čas vytvrdzovania závisí od výkonu žiarovky a mal by sa zvoliť individuálne, pričom sa musí brať do úvahy dvojnásobný čas vytvrdzovania v porovnaní s bežným hybridným lakom.

Hybridný lak vytvrdzuje iba v LED alebo LED / UV lampe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: