MollyLac Fanatic by Pablo Rozz ART POP 10G NR 433

Kód: 90322
€9 –28 %
lakier hybrydowy mollylac fanatic by pablo rozz art pop 10g nr 433
€9 –28 % €6,50
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Ultra energické farby vás zavedú do sveta zábavy, radostnej atmosféry a divoko módnych farieb. Ktorý z nich vás bude zvádzať k originálnej manikúre? oslovte ich všetkých a vytvorte svoj extravagantný vzhľad.Viacrozmerné odtiene, vďaka ktorým môžete objavovať nové možnosti: intenzívne červené, nádherné ružové, oslnivé purpurové, ale aj kontroverzné zelené a nezvyčajné žlté farby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zbierka fanúšikov MollyLac od Pabla Rozza

Hľadáte prebudenie života?  Predstavujeme kolekciu plnú silných, vášnivých farieb, ktorá určite odzrkadlí vašu dôveru. Živá paleta skryje vaše obľúbené farby v novom vydaní. Vízia bezstarostného šialenstva do úsvitu, uzavretá v charizmatických farbách.

Viacrozmerné odtiene, vďaka ktorým môžete objavovať nové možnosti: intenzívne červené, nádherné ružové, oslnivé purpurové, ale aj kontroverzné zelené a nezvyčajné žlté farby.

Nechajte svoju manikúru dokonalým doplnkom vašej osobnosti. Nejde iba o výrazné odtiene, ale aj o život a odvahu.

Ultra energické farby vás zavedú do sveta zábavy, radostnej atmosféry a divoko módnych farieb. Ktorý z nich vás bude zvádzať k originálnej manikúre? oslovte ich všetkých a vytvorte svoj extravagantný vzhľad.

Motivujte ostatných, aby konali a ukázali, ako hrať s farbami - koniec koncov, fanatická predstava letnej farby a plné šťastia môže byť návyková, však?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: