NAIL PREP - prípravok na odmasťovanie nechtovej doštičky 10ml

Kód: 90141
€6 –53 %
cuticle remover preparat do zmiekczania i usuwania skorek 10 ml
€6 –53 % €2,85
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Nail Prep Molly Lac - prípravok na odmasťovanie nechtovej doštičky 10 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Nail Prep Molly Lac - prípravok na odmasťovanie nechtovej doštičky 10 ml

Produkt silne odmasťuje nechtovú dosku jedinečným vzorcom - použite ako prvý krok pri navrhovaní nechtov!

Nail Prep ho pripravuje na ďalšie časti manikúry extrémne presne a bezpečne bez toho, aby poškodil prírodný lak na nechty. Ideálny produkt bez obsahu kyselín pre náročné taniere náchylné na oznamy a čipy. Pomáha uzavrieť šupiny nechtov a maximalizuje priľnavosť stylingových produktov k prírodnému nechtu.

Perfektne odstraňuje vlhkosť a nečistoty z nechtu a zároveň zvyšuje priľnavosť stylingových produktov akoukoľvek technikou - akrylové, akrylové gély, gély, hybridy atď.

Prípravok je uzavretý v krásnej fľaši so špeciálne vybranou kefou, ktorá vám umožní aplikovať dokonalé množstvo produktu. Veľmi efektívny, nevyžaduje umývanie, neovplyvňuje prirodzené pH nechtovej platničky, čo ju robí bezpečnou.

využitie:

Pred aplikáciou prípravkov na nechty by sa nechtová platňa mala spojiť so pilníkom alebo leštiacim blokom, aby sa pripravila na štylizáciu nechtov, a kutikuly by sa mali prednostne pripravovať pomocou frézy zo všetkých epitelov. Dôkladne očistite povrch nechtu od vytvoreného prachu. Potom v malom množstve naneste prípravok na nechty jemne vysušenou kefou a počkajte, kým prípravok nezaschne. Po odparení produktu môžeme pomocou vybranej techniky pristúpiť k štylizácii nechtov.

 

Maximálna trakcia a trvanlivosť každej štylizácie!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: