PODKLADOVÝ GÉL LAK KAUČUKOVÝ S VLÁKNAMI HODVÁBU RUBBER FIBER BASE PINK GLAM 10ML

Kód: 25590
€14 –30 %
pink glam
€14 –30 % €9,75
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Siahnite po revolučnom produkte, ktorý vám umožní postarať sa o nechty tým najlepším spôsobom. Inovatívna receptúra ​​komplexne chráni, vytvára a je ideálnou voľbou na predĺženie Vášho nechtu. Spojenie vlastností hybridnej bázy s hodvábnymi vláknami s výhodami gumenej bázy je bezprecedentné dielo, ktoré určite vezme kozmetický priemysel útokom!

Detailné informácie

Podrobný popis

Siahnite po revolučnom produkte, ktorý vám umožní postarať sa o nechty tým najlepším spôsobom. Inovatívna receptúra ​​komplexne chráni, vytvára a je ideálnou voľbou na predĺženie!

Spojenie vlastností hybridnej bázy s hodvábnymi vláknami s výhodami gumenej bázy je bezprecedentné dielo, ktoré určite vezme kozmetický priemysel útokom!

Samonivelačný, hutný podklad s unikátnou kaučukovou receptúrou s extrémne tenkými vláknami pre gél a hybrid, si ho určite obľúbite a stane sa vaším číslom 1!

Tvrdé a odolné vďaka vláknam a zároveň mimoriadne flexibilné vďaka gumenému zloženiu!

Extrémne plastická štruktúra pokrýva váš necht, aby mohol rásť zdravý a silný bez akýchkoľvek prekážok. Základňa RUBBER FIBER MollyLac je produkt pre špeciálne úlohy. Siahnite po ňom, keď potrebujete extrémnu kontrolu nad svojou manikúrou a tiež vtedy, keď si chcete byť istí, že potrebujete produkt, ktorý vás nikdy nesklame...

Môžete si byť istí, že bude perfektne fungovať s vaším prírodným nechtom a zabráni lámaniu a odlupovaniu laku.

Vďaka svojej hustej konzistencii báza nepreteká po nechtovej kožičke. Ľahko postavíme vysnívaný tvar, vyrovnáme nerovnosti na nechtovej platničke, čo dosiahneme vďaka samonivelačným vlastnostiam.

Návod na použitie:

  1. Naneste tenkú vrstvu podkladu na starostlivo pripravenú nechtovú platňu. 
  2. Po vytvrdnutí môžete ihneď naniesť farbu alebo disperziu odstrániť čističom a prípadné nerovnosti vyrovnať blokom.
  3. Môžete postupovať podľa ďalších krokov ako v prípade hybridného stylingu alebo nalakovať nechtovú platničku tradičným lakom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: