RUBBER BASE MOLLYLAC CREME DE NUDE 10 G

Kód: 91688
€15 –34 %
Baza kauczukowa do lakierow hybrydowych Rubber Base MollyLac Creme de Nude 10 g 1
€15 –34 % €9,85
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Creme de Nude: Tlmené s nádychom sivej, krásny odtieň krémovej béžovej. Vaše ruky zanechá mimoriadne elegantné a noblesné. Fenomenálny produkt 2 v 1! Gumený podklad v krycích farbách je novou dimenziou nepriehľadných podkladov! Dá sa použiť aj na extrémne tenké, zakrivené nechty, na ktorých nič iné nedrží!

Detailné informácie

Podrobný popis

Fenomenálny produkt 2 v 1! Gumený podklad v krycích farbách je novou dimenziou nepriehľadných podkladov! Dá sa použiť aj na extrémne tenké, zakrivené nechty, na ktorých nič iné nedrží!

Farebný, hustý krycí podklad s konzistenciou a vlastnosťami hybridu, ktorý má tiež vlastnosti jemného a builderového gélu. Vďaka nej je hybridná manikúra odolná, perfektne sa s prírodným nechtom pracuje, poskytuje krásnu farbu! Produkt zanecháva lepkavú disperznú vrstvu, vďaka ktorej nanesená farba dokonale priľne. Táto báza je určená pre slabé nechty - je veľmi odolná a starostlivo kryje necht, vytvára výborný základ pre regeneráciu a rast nechtov a chráni pred novými mechanickými poraneniami. Vďaka vysokej pružnosti nepraská a nedrolí sa. Môže sa použiť na vytvorenie okrajových nedokonalostí alebo malých defektov nechtovej platničky (do 1 cm).

Ušetrite čas používaním podkladu a farby v jednom!

Návod na použitie:

  1. Naneste tenkú vrstvu podkladu na starostlivo pripravenú nechtovú platňu.
  2. Po vytvrdnutí môžete ihneď naniesť farbu / vrch alebo disperziu odstrániť čističom a prípadné nerovnosti vyrovnať blokom.
  3. Môžete postupovať podľa ďalších krokov ako v prípade hybridného stylingu alebo nalakovať nechtovú platničku tradičným lakom.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: