Silcare UV Gél - CLEAR 100g

Kód: 020620A
€30 –41 %
Silcare UV Gél - CLEAR 100g
€30 –41 % €17,50
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Gély Base One boli vytvorené podľa moderného receptu, ktorý vytvára extrémne trvanlivé polymérne sekvencie gélovej hmoty. Vďaka príslušnému nastaveniu jednotiek je hmota trvanlivá a flexibilná a zároveň má veľmi dobrú priľnavosť k hrotu aj k doštičke na nechty.
Base One Clear je priehľadný gél, ideálny na vytváranie nechtov na špičkách aj na šablóne. Ľahko môžete kombinovať prvky a kombinovať ich s inými gélmi alebo akrylovými hmotami. Stredne hrubé, samonivelačné - poskytuje úroveň pohodlia. Odstránením produktu kyseliny akrylovej sa získa oveľa priaznivejší účinok na nechtovú doštičku ako štandardné UV gély.
VLASTNOSTI:

Produkt bez obsahu kyselín!
bezfarebný
stredne hrubá
veľmi dobré samonivelačné vlastnosti
jeden rozložených

AKO POUŽÍVAŤ: Naneste gél na nechtovú dosku a vytvrdzujte UV lampou s výkonom 36 wattov po dobu 2 minút. Vrchná vrstva po utieraní nevyžaduje ďalšie leštenie.
Základňa  Jeden riadok je jednofázový línia , ktorá vďaka vývoju z najlepších produktov kombinovaných v správnych pomeroch , môže byť použitý v trojfázovom procese . Vďaka tomu použité dekorácie   budú trvať dlhšie , a my sa už teraz ich intenzitu. 
Prvým krokom je gélová podložka (napr. Base Gel One Bonder ), ktorá zvyšuje adhéziu gélovej hmoty . Ideálne pre všetky typy nechtových dosiek. Gél tvorí ochranný filter medzi nechtom a gélom, ktorý zvyšuje adhéziu nasledujúcich gélov. Používa sa výlučne na gélovú metódu . Vytvrdená stavebná vrstva : vyrobená z gélu , napríklad Base One vrstva gélu z " viazacie" je primer pre druhý krok, ktorý jeClear - V . Tretím krokom je gél, ako napríklad Base One Shining, ktorý perfektne zapadá do predchádzajúcich vrstiev a dodáva nechtom lesk  .

Dodatočné parametre

Kategória: CLEAR PRIESVITNÉ STAVEBNÉ GÉLY
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: