UV/LED LAMPA 120 W biela ALLE X5 Plus

Kód: 16787
€80 –44 %
lampa uvled 120w biala alle x5 plus (5)
€80 –44 % €45
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Inovatívne, energeticky úsporné  žiarovky s mega príkonom  -  JEDEN Z NAJSILNEJŠÍCH  120 W dostupných na trhu!

Vždy budete mať istotu, že výrobok je dokonale vytvrdený  aj na palcoch!  Dokonca, ale predovšetkým trvalé kalenie a sloboda -  lampa vám umožní ľahko vložiť celú ruku.  Silná lampa Mega kombinuje kombináciu práce v dvoch vlnových rozsahoch - 365 nm a 405 nm.

ULTRA FAST CURING  všetkých druhov hybridných lakov, stavebných podstavcov a povrchov. Môžete si byť istí, že vám lampa nikdy nesklame.

Dlho sme pracovali na lampách, ktoré dokázali splniť všetky očakávania našich klientov. Podarilo sa nám - predstavili sme na predaj  dokonalý produkt s dokonalým dizajnom, za ktorý by sa nemal hanbiť žiadny hodnotený kaderník.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inovatívne, energeticky úsporné žiarovky s mega príkonom - JEDEN Z NAJVÄČŠÍCH 120 W dostupných na trhu!

Vždy si budete mať istotu, že výrobok je dokonale tvrdený aj na palcoch! Dokonca, ale predovšetkým trvalé kalenie a sloboda - lampa vám umožní ľahko vložiť celú ruku. Silná lampa Mega kombinuje kombináciu práce v dvoch vlnových rozsahoch - 365 nm a 405 nm.

ULTRA FAST CURING všetkých druhov hybridných lakov, stavebných podstavcov a povrchov. Môžete si byť istí, že vám lampa nikdy nesklame.

Dlho sme pracovali na lampách, ktoré dokázali splniť všetky očakávania našich klientov. Podarilo sa nám - predstavili sme na predaj dokonalý produkt s dokonalým dizajnom, za ktorý by sa nemal hanbiť žiadny hodnotený kaderník.

Kombinácia dokonalého vzhľadu a úžasnej funkčnosti.

Krásna biela farba a moderný dizajn zaručujú, že táto lampa nikto neprejde ľahostajne! Potešte a prilákajte pohľady.

Lampa vyžaruje biele svetlo, ktoré je zdravé pre vaše oči a telo.

Lampa má infračervený snímač pohybu . Vstavaný časovač s pohodlným LCD displejom má štyri prevádzkové režimy: 10 s, 30 s, 60 s, 99 s (režim s nízkou teplotou), ako aj nepretržitý režim aktivovaný snímačom pohybu (120 s).

Lampa ALLE X5 PLUS je vybavená magnetickým odnímateľným dnom pre pohodlie vašej práce. Ľahká a kompaktná lampa, ktorú si môžete vziať so sebou kamkoľvek chcete urobiť manikúru alebo pedikúru! Otvorená konštrukcia lampy pre ľahké a pohodlné tvarovanie chodidiel.

Intuitívne ovládanie je jedinečnou výhodou našej žiarovky. Aby ste sa naučili, ako používať lampu, nemusíte si prečítať veľa stránok používateľskej príručky. Vytiahnite lampu z krabice, zapojte adaptér a postupujte!

Lampa má 36 LED . Každá LED v žiarovke má dve vlákna vypočítané pre 50 000 hodín prevádzky .

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Napájanie: 120 W
Napájanie: DC24V 2a pomocou napájania
Počet LED: 36
Vlnová dĺžka: 365 + 405

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: