Zlaté 3d nálepky na nechty s kamienkami nr.1028

Kód: 92206
€4 –51 %
PhotoRoom 20221021 104546
€4 –51 % €1,95
Skladom

Naše zlaté 3d nálepky na nechty, ktoré sa hodia k rôznym denným outfitom a vďaka ktorým budú vaše nechty vyzerať, krajšie a očarujúcejšie. Zábavné a jednoduché zdobenie nechtov, ktoré vám dá pocit, že ste v profesionálnom nechtovom salóne. Jednoduché použitie, dokonalá dekorácia. Navrhnite si vlastné nechty na svadbu, párty alebo víkendové randenie, perfektná voľba pre vašu nechtovú módu. Nádherný darček pre seba alebo vašu priateľku 

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduché použitie, dokonalá dekorácia , Navrhnite si vlastné nechty na svadbu, párty alebo víkendové randenie, perfektná voľba pre vašu nechtovú módu , Nádherný darček pre seba alebo vašu priateľku .

Naše nálepky na nechty sú zo zdravého a kvalitného materiálu: Tieto luxusné nálepky na nechty sú vyrobené z bezpečných a ekologických materiálov, netoxické a bez zápachu, nepoškodia vaše nechty a telo, poskytujú vám pohodlné nosenie, môžete si byť istí, že ich môžete použiť .Tieto samolepiace nálepky na nechty sú lepkavé, nedajú sa ľahko odlepiť a pri správnom používaní môžu vydržať týždeň alebo aj dlhšie, vychutnajte si čaro, ktoré prinesú vašim nechtom.

Jednoduché použitie:  Keď začnete s návrhom, stačí si vybrať svoj obľúbený vzor, ​​opatrne ho odstrániť z papiera a nalepiť na necht, znova môžete naniesť priehľadný náter, vďaka ktorému efekt vydrží dlhšie. Jednoduchá a časová úspora. Ak sa rozhodnete nálepku odstrániť, môžete ju jednoducho odlepiť z nechtu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: