GÉL LAK NTN PREMIUM 5ml č.148

Kód: LAC90372
Značka: NTN gel laky
€4 –11 %
NTN PREMIUM 148 1
€4 –11 % €3,55
Skladom

Kolekcia NTN Premium Delight Sorbet - ladné farby, ktoré vás budú motivovať konať. Sebavedomie a dievčenský pohľad kedykoľvek počas dňa alebo v noci! Sila charakteru a jemnosť harmonických farieb je určite tou najkrajšou symfóniou pre zmysly!

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolekcia gellakov NTN Premium Delight

 

Doprajte si trochu potešenia s novou kolekciou sorbetových farieb od NTN Premium! Šťavnaté farby, ktoré vám umožnia vychutnať si nádhernú auru po celý rok. Ladné farby, ktoré vás budú motivovať konať. Sebavedomie a dievčenský pohľad kedykoľvek počas dňa alebo v noci! Sila charakteru a jemnosť harmonických farieb je určite tou najkrajšou symfóniou pre zmysly!

 

148. Ruže a to je všetko. Teplá, cukríková farba pre výnimočných snílkov.

 

Návod na použitie:

1. Pripravte nechtovú platničku zvolenou technikou a odstráňte z nej všetky epitelie, kutikuly a nečistoty. (fréza, kopyto, štipce, tyčinka)

2. Odmasťujte necht pomocou čističa a prípadne použite prípravok na nechty / základný náter

3. Naneste tenkú vrstvu vybranej farby a vytvrdzujte pomocou LED alebo UV / LED lampy (Operáciu je možné v prípade potreby opakovať. Nezabudnite naniesť veľmi tenké vrstvy kvôli silnej pigmentácii farieb)

4. Pre lesk a fixáciu to celé prekryte vrchným náterom - vytvrdíme v lampe. Nezabudnite tiež chrániť voľný okraj, ktorý vám umožní dlhšie si užívať styling!

 

Čas vytvrdzovania: 48W LED žiarovka - až 60 sekúnd. (v závislosti od hrúbky vrstvy, stupňa pigmentácie je čas vytvrdzovania štandardizovaný pre všetky farby a kolekcie)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: