NÁVODY

Návod na použitie - upozornenie všetky výrobky ponúkané v kategórii gélové nechty, mihalnice na predĺženie a vlasy na predĺženie sú určené na profesionálne použitie a za škody spôsobené neodborným použitím nenesieme žiadnu zodpovednosť

 JMD 102pro brúska

Jednoduché ovládanie: brúska môže dosiahnuť 0-35000 ot / min, prichádza s ľahko ovládateľným gombíkom na reguláciu rýchlosti, ľahko vymeniť brúsnu hlavu. Práca je vykonaná v oveľa kratšom čase a omnoho efektívnejším spôsobom, ktorý je vybavený prepínačom smeru doprava / dolava, ktorý je vhodný pre použitie pravákov alebo ľavákov.

Inteligentné svetlo v tlačidle: v tlačidle sa zobrazujú rôzne farebné krúžky, modrá znamená doprava, červená znamená doľava, označuje rôzne pracovné podmienky.

Úložný box a spojenie držiakov: úložný box vrtákov na nechty skrytých v spodnej časti hlavného stroja, čo je pohodlnejšie na skladovanie a šetrí miesto. Skladaciu škatuľu je možné po otvorení použiť ako držiak násadca.

Použitie viacerých vrtákov na nechty: brúsny kotúč na leštenie mozoľov odumretej pokožky nechtov, kovové hroty na nechty na nechty.

Použite kroky:

Zapnite zariadenie stlačením vypínača na 3 sekundy

Stlačením násadca spustíte násadec

Znova stlačte hlavný vypínač na stroji, aby ste vybrali smer vrtákov: FWD (v smere hodinových ručičiek) alebo REV (proti smeru hodinových ručičiek)

Striedavé farby svetla na stroji označujú smer FWD / REV

Keď bliká striedavé svetlo, znamená to, že stroj nefunguje

Ak striedavé svetlo vždy ukazuje modrú alebo červenú farbu, znamená to, že stroj je v prevádzke, modrý označuje FWD, červený označuje REV a predvolená farba je modrá

Otáčaním ovládača rýchlosti na stroji upravte rýchlosť

Stlačením vypínača na 3 sekundy vypnite zariadenie. Smerové svetlo zhasne, čo znamená, že stroj bol vypnutý

Refectocil-farba na obočie

Farba je vhodná na farbenie obočia a rias. Aplikácia je jednoduchá, farba drží až 6 týždňov. Návod na použitie: 2 cm farby zmiešajte s RefectoCil oxidantom 10 kvapiek vodnatého alebo 15- 20 kvapiek krémového. Ak sa používa krémový oxidant, konzistencia vymiešanej farby je hustejšia a je menšia pravdepodobnosť, že farba vtečie do oka pri farbení rias. Doba pôsobenia 5 - 10 min. Obsah balenia 15ml postačí na 30 aplikácií.

Oxidant tekutý 3%

Stabilizovaný krémový oxidant, špeciálne vyvinutý pre RefectoCil farby na obočie a riasy. Výrobok umožňuje ľahšiu aplikáciu farby a garantuje perfektný farebný výsledok . Vďaka svojej krémovej konzistencii RefectoCil oxidant 3 % krém môžete pohodlne zmiešať s farbou RefectoCil na homogénnu pastu, ktorá uľahčuje nanášanie na riasy a obočie. Pohodlný dávkovač pomáha presne uvoľniť množstvo obsahu, ktoré je potreba a tiež zaručuje, že sa žiadne nečistoty nedostanú do fľaše. Návod na použitie: Bezprostredne pred farbením zmiešajte 2 cm farby na riasy a obočie a 10 kvapiek tekutého oxidantu v kozmetickej mištičke. Ďalej postupujte podľa návodu priloženého k farbe na mihalnice a obočie . Obsah 100 ml - dostatočné približne na 200 aplikácií . Zabráňte kontaktu s očami! Po zasiahnutí očí vypláchnite ihneď vodou !

Odstraňovač gél laku

Odstraňovač gél laku- remover, naneste tekutinu na vatový tampón, priložte k nechtu , zabalte do alobalu, nechajte pôsobiť, cca po 10minútach odstránte a pomocou bambusovej tyčinky, odstránte zbytok gél laku Upozornenie- výrobok je určený k profesionálnemu použitiu, skladujte mimo detí, vysoko horľavý

Odlakovač na nechty

Odlakovač na nechty- remover, rýchlo a účinne odstráni zbytok laku na nechty, a nečistôt z vašich nechtov Upozornenie- výrobok je určený k profesionálnemu použitiu, skladujte mimo detí, vysoko horľavý

Odstraňovač akrylových nechtov

Odstraňovač akrylových nechtov- remover slúži na odstraňovanie akrylových nechtov Upozornenie- výrobok je určený k profesionálnemu použitiu, skladujte mimo detí, vysoko horľavý

Čistič štetcov

Čistič štetcov- čistí štetce od akrylu a gélu, predlžuje ich životnosť, použite ihneď po modeláži, predídete tak k znehodnoteniu štetcov. Upozornenie- výrobok je určený k profesionálnemu použitiu, skladujte mimo dosah detí, výrobok je vysoko horľavý.
Cleaner

Odstraňuje výpotky, odmastuje, dezinfikuje, odstraňuje výpotky po vytvrdnutí v UV lampe, je neoddeliteľnou súčasťou pri nechtovej modeláži, bez použitia cleanseruostanú nechty lepkavé. Výrobok je určený pre profesionálne použitie, skladujte mimo dosah detí, je vysoko horľavý.

Akryl Liquid

Liquid sa používa na zmiešanie s akrylovým práškom, ktorý vyparovaním liquidu tvrdne. Táto metóda sa dlhodobo využíva pri modeláži nechtov a jej výhodou je, že nie je potrebná UV lampa.

Lepidlo na tipy

Lepidlo na tipy Malé množstvo lepidla na tipy kvapneme na koniec tipu, ktorý následne nalepíme na prírodný necht. Pri nalepovaní tipu tip pritlačíme k prírodnému nechtu, chvíľu podržíme pritlačený tip ku prírodnému nechtu, aby nevznikla medzi nechtom a tipom vzduchová bublina. Pri nalepovaní tipu dávame pozor, aby sme si nepolepili prsty. Tip držíme len za tú časť, ktorá nie je natretá lepidlom na tipy. Tiež dávame pozor, aby nám lepidlo na tipy nestieklo na prsty. Pri náhodnom zlepení prstov, pomaly a jemne hýbte prstami, aby došlo k odpojeniu zlepenej plochy. Pokiaľ tento postup nie je účinný, použite teplú mydlovú vodu alebo malé množstvo acetónového roztoku. Lepidlo nesmie prísť do kontaktu s očami. Pri náhodnej kontaminácii očí – vyplachujte dostatočným množstvom vody a zaistite odbornú lekársku pomoc. Lepidlo na tipy je horľavá kvapalina, nepoužívajte ju v blízkosti ohňa a horúcich plôch.

Gilotina na tipy

Gilotína = kliešte na tipy Gilotínu – kliešte na tipy používame na skrátenie tipu. Tip nalepený na nechte vložíme do oblúkového otvoru na gilotíne – kliešťoch na tipy. Podľa požadovanej dĺžky nechtu tip skrátime. Nechet vymodelovaný UV gélom a vytvrdený v UV lampe gilotínou – kliešťami na tipy neskracujeme. Gilotína – kliešte na tipy takú hrúbku UV gélu nemusia zvládnuť a tipy sa pokazia. Odcvaknutie gélového nechtu gilotínou – kliešťami na tipy môže byť bolestivé, nakoľko odcvaknuté časti UV gélu sú dosť tvrdé. Čiže gilotínu – kliešte na nechty odporúčam používať len na skracovanie tipov na nechty.

Pečiatkove dostičky a pečiatkovače

Pečiatkovač- doštička zo siedmymi motívmi, stierka, pečiatka Návod na použitie: 1.Z doštičky odstránime vrchnú ochrannú fóliu. 2.Očistíme doštičku odmasťovadlom (odlakovač) 3.Nanesieme na vzor špeciálny lak na pečiatkovanie. 4. Pretrieme vzor strierkou určenou na pečiatkovanie. 5. Odtlačíme vzor na silikónovú pečiatku a prenesieme na nechet. 6. Následne zas doštičku odmastíme.

Odsavačka prachu

Profesionálny odsávač prachu s filtrom. Povrch je vyrobený z plastickej hmoty.  Povrch je umývateľný a dezinfikovateľný. Balenie obsahuje zbierací vak na prach. Odsávačku prachu je možné použiť, aj ako podložku pri úprave či modelácií nechtov. Textilný filter treba pravidelne vymieňať!!! Plný znečistený filter má za následok zníženie sacieho výkonu čo môže spôsobiť nedostatočnú filtráciu prachových častíc. Pred každou manipuláciou s filtrom alebo jeho výmenou odpojte prístroj od siete. Vyznačuje sa vysokým výkonom 12 W- veľmi dobré prúdenie vzduchu.

Lampa 2 žiarivkova

14W UV LAMPA Odber : 14W 220-240V NÁVOD NA POUŽITIE: 1. Zapojte UV lampu do elektrickej siete. 2. Vložte prst a nechajte vytvrdiť cca 120sekúnd BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA: 1. Po použití odpojte z elektrickej siete. 2. Ak sa UV lampa poškodí, ukončite s ňou prácu a neopravujte ju. 3. Uchovajte UV lampu v suchu. 4. Nenechajte zapnutú UV lampu bez dozoru. Uchovajte mimo dosahu detí. 5. Uchovajte v izbovej teplote. 6. Nepozerajte priamo do UV lampy

Sušička na nechty

Sušička nechtov: -dva stupne na prepínanie- teplý a studený vzduch Technické údaje: Rozmery: 296 x 200 x 90 mm Výkon: 110 W Napätie: 220V - 230V -50Hz

Depilator

Depilačný prístroj Chráňte pred kontaktom s vodou a deťmi. Depilačný prístroj zapojte do siete a počkajte kým sa vosk roztopí, jedným ťahom naneste na pokožku, priložte depilačný prúžok, pritlačte, jedným ťahom strhnite v proti smere rastu chľpkov. Pokožku po depilácii ošetrite olejom. Charakteristika produktu: - výkon 40 W - napätie 220 V - zabudovaný termostat udržujúci vosk v optimálnej teplote - ergonomický tvar - záruka

Bruska na nechty

Brúsku zapnete zapínačom do polohy on. Profesionálna brúska sa skladá z troch hlavných častí. Sú to ovládací panel, ručná brúska a pedál ovládania nohou. Do ovládacieho panelu zasuňte kábel ručnej brúsky a kábel pedála ovládania. Do ručnej brúsky zasuňte vybraný brúsny nástavec a to tak, že pootočíte pohyblivú časť ručnej brúsky doľava (uvoľní sa klieština) a po zasunutí nástavca pootočíte naspäť doprava (zaistí sa). Používanie Prístroj možno ovládať prostredníctvom ovládacieho panelu alebo prostredníctvom pedála ovládania – nohou. Želaný spôsob si volíme prepínačom ovládacieho panelu (hand – ovládačí panel, foot – nohou). V prípade, že máme prepínač v polohe hand, výšku otáčok volíme ručne posuvným ovládačom v strednej časti ovládacieho panela. V prípade, že máme prepínač v polohe foot, výšku otáčok regulujeme silou tlaku na pedál. . Bežne má byť prepínač v polohe FWD. Prepnutím do polohy REV sa zmení smer otáčok na opačný. POZOR: tento prepínač môžte prepnúť len v prípade, že sa brúska netočí. V prípade, že prepínač prepnete počas chodu brúsky, hrozí zničenie alebo poškodenie prístroja. Údržba: Ručnú brúsku pravidelne čistite od mechanických nečistôt. Raz mesačne kvapnite do pohyblivej časti ručnej brúsky malé množstvo (3-5 kvapiek) mazacieho oleja. Pokiaľ pripájate prístroj k elektrickej sieti, majte ruky suché.

9W 1 žiarovková uv lampa

9W UV LAMPA Odber : 9 W 220-240V NÁVOD NA POUŽITIE: 1. Zapojte UV lampu do elektrickej siete. 2. Vložte prst a nechajte vytvrdiť cca 120sekúnd BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA: 1. Po použití odpojte z elektrickej siete. 2. Ak sa UV lampa poškodí, ukončite s ňou prácu a neopravujte ju. 3. Uchovajte UV lampu v suchu. 4. Nenechajte zapnutú UV lampu bez dozoru. Uchovajte mimo dosahu detí. 5. Uchovajte v izbovej teplote. 6. Nepozerajte priamo do UV lampy.

4 žiarovková uv lampa 36w

36W UV LAMPA- s časovačom Odber : 36 W 220-240V 50Hz -60Hz NÁVOD NA POUŽITIE: 1. Zapojte UV lampu do elektrickej siete. 2. Na zapnutie časovaču stlačte gombík do pozície “=“.V pozicií “-“ je časovač vypnutý. 3. Po prepnutí gombíku do pozície “=“, prosím zapnite časovač (červený gombík), ktorý je nastavený na 120 sekúnd. BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA: 1. Po použití odpojte z elektrickej siete. 2. Ak sa UV lampa poškodí, ukončite s ňou prácu a neopravujte ju. 3. Uchovajte UV lampu v suchu. 4. Nenechajte zapnutú UV lampu bez dozoru. Uchovajte mimo dosahu detí. 5. Uchovajte v izbovej teplote. 6. Nepozerajte priamo do UV lampy.

Parafinova vaňa

Návod na použitie 1. Položte zariadenie na stabilný, hladký a tepluodolný stôl. 2. Nalámte parafín na malé kúsky a vložte do vane. 3. Pripojte do elektrickej siete, zapnite a zakryte. Ak svieti zelené aj červené svetielko, znamená to, že zariadenie začalo zohrievať. Približne po 90 minútach sa parafín roztopí a zohreje na vhodnú teplotu- červené svetielko sa vypne. 4. Hladina parafínu má byť medzi ryskami MIN-MAX. Bezpečnostné opatrenia: 1. Po použití odpojte z elektrickej siete. 2. Neskladujte vo vlhkom prostredí. 3. Nenechajte zapnutú parafínovú vaňu bez dozoru. Uchovajte mimo dosahu detí. 4. Vyvarujte vaňu kontaktu s vodou.