PÚDER NA NECHTY DEJA VU 1 G Č.15

Kód: R4P2M3B
€8 –51 %
AirBrush 20200522012356
€8 –51 % €3,85
Skladom

Čas na fenomenálny efekt, ktorý stimuluje zmysly a spomienky - čas na Deja vu - skutočne magický, milión farieb holografického mikro prachu na dekorácie!

Detailné informácie

Podrobný popis

Čas na fenomenálny efekt, ktorý stimuluje zmysly a spomienky - čas na Deja vu - skutočne magický, milión farieb holografického mikro prachu na dekorácie!

Deja vu Effect je kolekcia  naplnená jemnosťou vďaka pastelovej nôte a matnej štruktúre a zároveň plné dravého vzhľadu vďaka holografickej žiare.

Posypte nevytvrdnutý top (vopred nalakovaný hybridným lakom na nechty alebo bez farebného základu!) a zobuďte spomienky! Vytvárajte vzory, kombinujte farby – stačí si vybrať dve alebo viac farieb a vytvoriť magickú kompozíciu, ktorá krásne odráža svetlo.

Dodajte svojim nechtom originalitu a fenomenálny lesk! Zvýraznite jedinečné vzory posypaním iba vybraných stylingových prvkov! Bavte sa s farbami, tvarmi a textúrami!

Použitie:

  1. Na predtým nanesený gel lak pokrytý bezvýpotkovým vrchným náterom (bez disperznej vrstvy) nasypte peľ Deja vu Effect .
  2. Po vytvrdnutí stylingu sa dostaví šperkový efekt plný šik a ženskosti.
  3. Prebytočný peľ jemne odstráňte kefkou na prach a máte hotovo!
  4. Doplnková možnosť - ak chcete, aby sa Deja vu efekt rozžiaril a dal mu nový rozmer, použite  bezvýpotkový top coat a vytvrdzujte v LED/UV lampe

Kapacita: hmotnosť peľu netto cca 1 g, peľ balený v 3ml tégliku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: