Silcare UV Gél - CLEAR 250g

Kód: 020617A2
€60 –41 %
Silcare UV Gél - CLEAR 250g
€60 –41 % €35
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Gély Base One boli vytvorené podľa moderného receptu, ktorý vytvára extrémne trvanlivé polymérne sekvencie gélovej hmoty. Vďaka príslušnému nastaveniu jednotiek je hmota trvanlivá a flexibilná a zároveň má veľmi dobrú priľnavosť k hrotu aj k doštičke na nechty.
Base One Clear je priehľadný gél, ideálny na vytváranie nechtov na špičkách aj na šablóne. Ľahko môžete kombinovať prvky a kombinovať ich s inými gélmi alebo akrylovými hmotami. Stredne hrubé, samonivelačné - poskytuje úroveň pohodlia. Odstránením produktu kyseliny akrylovej sa získa oveľa priaznivejší účinok na nechtovú doštičku ako štandardné UV gély.
VLASTNOSTI:

Produkt bez obsahu kyselín!
bezfarebný
stredne hrubá
veľmi dobré samonivelačné vlastnosti
monofáza

AKO POUŽÍVAŤ: Naneste gél na nechtovú dosku a vytvrdzujte UV lampou s výkonom 36 wattov po dobu 2 minút. Vrchná vrstva po utieraní nevyžaduje ďalšie leštenie.
Základňa  Jeden riadok je jednofázový línia , ktorá vďaka vývoju z najlepších produktov kombinovaných v správnych pomeroch , môže byť použitý v trojfázovom procese . Vďaka tomu použité dekorácie   budú trvať dlhšie , a my sa už teraz ich intenzitu. 
Prvým krokom je gélová podložka (napr. Base Gel One Bonder ), ktorá zvyšuje adhéziu gélovej hmoty . Ideálne pre všetky typy nechtových dosiek. Gél tvorí ochranný filter medzi nechtom a gélom, ktorý zvyšuje adhéziu nasledujúcich gélov. Používa sa výlučne na gélovú metódu . Vytvrdená stavebná vrstva : vyrobená z gélu , napríklad Base One vrstva gélu z " viazacie" je primer pre druhý krok, ktorý jeClear - V . Tretím krokom je gél, ako napríklad Base One Shining, ktorý perfektne zapadá do predchádzajúcich vrstiev a dodáva nechtom lesk  .

Dodatočné parametre

Kategória: CLEAR PRIESVITNÉ STAVEBNÉ GÉLY
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: