Sugar Sweets Collection 5 g nr 195

Kód: 91325
Akcia
€5 –43 %
lakier hybrydowy ntn premium sugar sweets collection 5 g nr 195 (1)
€5 –43 % €2,85
Skladom

Dodajte svojej manikúre trochu sladkej a pikantnej poznámky vďaka kolekcii hybridných leštidiel od NTN Premium. Búranie stereotypov o jemnosti pastelových farieb sa práve stáva realitou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dodajte svojej manikúre trochu sladkej a pikantnej poznámky vďaka kolekcii hybridných leštidiel od NTN Premium. Búranie stereotypov o jemnosti pastelových farieb sa práve stáva realitou.

Návod na použitie:

  1. Pripravte nechtovú dosku zvolenou technikou, odstráňte všetok epitel, kutikulu a nečistoty (frézka, kopyto, nožnice, palica).
  2. Necht odmastite čističom a voliteľne použite prípravok / základný lak na nechty
  3. Naneste tenkú vrstvu zvolenej farby a vytvrdnite v LED alebo UV / LED lampe (operáciu je možné v prípade potreby zopakovať. Nezabudnite na nanesenie veľmi tenkých vrstiev kvôli silnej pigmentácii farieb).
  4. Pre lesk a fixáciu celé prikryte vrchným lakom - vytvrdnite v lampe. Nezabudnite tiež chrániť voľný okraj, ktorý vám umožní vychutnať si styling dlhšie!

Čas vytvrdzovania: 48W LED žiarovka - až 60 sekúnd. (v závislosti od hrúbky vrstvy, stupňa pigmentácie, doba vytvrdzovania je pre všetky farby a kolekcie jednotná)

NTN Premium sú najkrajšie, špeciálne vybrané farby, ktoré sme zostavili do veľmi zaujímavých a vášnivých kolekcií. Ak to vyskúšate raz, vždy sa vrátite k NTN Premium - túto značku si obľúbite pre jej extrémnu pigmentáciu a úžasnú trvanlivosť.

Hybridná manikúra je najobľúbenejšou technikou nechtového umenia. Každý deň si získava viac a viac spokojných zákazníkov. Hybrid si získal popularitu vďaka niekoľkodňovej trvanlivosti bez poškodenia, čipovaniu a nádhernej žiare. Vykonávanie hybridnej manikúry je teraz možné doma, čo dlho láka nadšencov nechtov k večnému boju o najkrajší, trvanlivý a zaujímavý vzhľad.

Správne vykonaná úprava hybridnou manikúrou nepoškodí prírodnú platničku, takže budete môcť zabudnúť na nepekné štípanie a lámavosť nechtov!

Aby sme splnili stále rastúce požiadavky zákazníkov, ktorých „chuť do jedla rastie s jedlom“, predstavili sme značku hybridov vynikajúcej kvality, trvanlivosti, pigmentácie za vynikajúcu cenu. Aby ste sa zbavili hybridného laku z nechtovej platničky, stačí použiť kvapalinu na báze acetónu a namočiť styling a potom drevenou tyčinkou odstrániť namočenú hmotu.

Buďte nezávislí a vytvorte si svoj vlastný obraz tak, ako sa vám páči!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: