Gél lak na nechty MollyLac Miss Iconic Daydream 5ml Nr 518

Kód: 91117
€5 –41 %
lakier hybrydowy mollylac miss iconic daydream 5ml nr 518 (1)
€5 –41 % €2,95
Skladom

Kráľovná ... Môže byť iba jedna. Aj tak to bude kráľovná večierka! Je to diva prázdninových eskapád, skutočná ikona, ktorá sa nebojí výziev. Ikonická krása? Samozrejme, toto je nadčasová kráska, ktorá nikdy nezanikne! Meniace sa trendy ikony nakoniec nie sú žiadnou hrozbou! Podmienky sú tu diktované módou, ale iba so súhlasom ikon! Toto je kolekcia Miss Iconic - univerzálna a vždy aktuálna - je to jednoducho štýl, ktorý zostáva, keď móda vyprchá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ikonická krása? Samozrejme, toto je nadčasová kráska, ktorá nikdy nezanikne! Meniace sa trendy ikony nakoniec nie sú žiadnou hrozbou! Podmienky sú tu diktované módou, ale iba so súhlasom ikon! Toto je kolekcia Miss Iconic - univerzálna a vždy aktuálna - je to jednoducho štýl, ktorý zostáva, keď móda vyprchá.

Deväť farieb z najnovšej kolekcie Miss Iconic sú farby, ktoré ukazujú celú škálu ženskosti. Nájdeme v ňom očarujúce, jemné ružové, prekvapivé a dievčenské nahé farby, nebesky modré a výrazné, sýte farby tmy. Miss Iconic je koniec koncov celá škála farieb pre každú príležitosť.

Kráľovná ... Môže byť iba jedna. Aj tak to bude kráľovná večierka! Je to diva prázdninových eskapád, skutočná ikona, ktorá sa nebojí výziev. Ak ste to vy - odtieň 515 Beach Party je pre vás ako stvorený! Táto farba výraznej, energickej ružovej je letná a v skratke zábavná. Radosť a zábava z dovolenky! Nakreslite hrsti a nechajte smútok ďaleko za sebou.

Vyberte si jedinečnú kvalitu laku hybrid Lac Molly ♥

♥ pokrytie po 1 vrstve

♥ dokonalá konzistencia

♥ vynikajúca pigmentácia

♥ trvanlivosť až 4 týždne

♥ neobsahujú formaldehyd, DBP a toluén

♥ rozpustný v tekutinách na báze acetónu (systém nasiaknutia)

využitie:

1. Pripravte nechtovú dosku (posúvajte kutikuly a membrány napr. Pomocou frézky, podložte doštičku so súborom alebo leštičkou vybranej gradácie).
2. Doštičku odmastite, naneste tenkú vrstvu základne určenej pre túto kolekciu a vytvrdnite.
3. Naneste vrstvu zvolenej farby a vytvrdnutia na LED lampu ( Postup sa môže opakovať: Ultra tenké vrstvy by sa mali nanášať z dôvodu vysokej pigmentácie)
4. Na vyleštenie prikryte vrchným náterom špeciálne určeným pre túto kolekciu - znovu vytvrdzujte v žiarovke, nezabudnite zaistiť voľný okraj! Pred použitím pretrepte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: