Gél UV 10 v 1 - 15g sparkling violet

Kód: 90014541
€10 –20 %
gel uv 10 v 1 15g sparkling pink (1)
€10 –20 % €7,95
Skladom

Silcare 10in1 Revolution Hybrid Gel je jeden výrobok s 10-timi vlastnosťami! Môžete ho použiť pri slabých a krehkých nechtoch, predlžovať nechty na šablóny, môžete ho použiť samostatne, alebo použiť ako podklad pod farebný gél lak. Je určený pre všetky typy nechtov, dokonca aj pre veľmi slabé nechty. Každá gél lak manikúra bude s týmto produktom trvácnejšia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hybridný gél Silcare 10v1 Revolution

Multifunkčný základný lak 10v1 v nových jemných odtieňoch s nádychom iskry. Vďaka nášmu inovatívnemu produktu budú vaše nechty vyzerať zdravo, sviežo a žiarivo.

S jeho pomocou nielen spevníte slabé a lámavé nechty, vybudujete, ale aj mierne predĺžite a zrekonštruujete. Môžete ho použiť samostatne. Je ideálny ako odolný základ pre farebný hybrid.

Nové farby boli obohatené o jemne trblietavé trblietky, ktoré dodajú charakter každému nechtovému dizajnu.

Manikúra vyrobená s 10v1 Revolution Hybrid Gel vydrží veľmi dlho a bude vyzerať výnimočne na dennej báze aj na väčšie príležitosti.

Ide o multifunkčný prípravok, ktorý je vďaka obsahu komplexu vitamínov, hydrolyzovaného keratínu a antioxidantov pružnejší. Produkt obsahuje aj extrakt z pšeničných klíčkov a extrakt z pivných kvasníc, bohatý na vitamín E, aminokyseliny a minerály.

Silcare 10v1 Revolution Hybrid Gel je:

Báza - ideálna ako základ pre hybridné a gélové štylizácie
Nadstavba - vďaka stredne hustej konzistencii a výborným samonivelačným vlastnostiam sa výborne hodí na vybudovanie C krivky, vyplnenie nerovností či doplnenie odrastov
Predĺženie - vhodná tixotropia produktu umožňuje jednoduché rozšírenie nechtovej platničky na šablónu
Mechanická a tepelná odolnosť - po vytvrdnutí produkt vykazuje vynikajúce mechanické vlastnosti a dokonale spolupracuje s prírodnou nechtovou platničkou; nie je citlivý na teplotu, vďaka čomu si styling zachováva svoj tvar a tvrdosť a je mimoriadne odolný
Top - možno použiť ako vrchný náter
Výstuž - fyzicky spevňuje necht, vytvára tvrdý povlak, ktorý chráni nechtovú platničku pred vonkajšími faktormi
Hydrolyzovaný keratín
Aminokyseliny
Minerály
Vitamíny
Použitie:

Príprava podkladu: naneste tenkú vrstvu na prírodný necht a vytvrdzujte pod UV/LED alebo LED lampou s výkonom min. 36 W - 1 min. Pri predlžovaní naneste tenkú vrstvu a potom dve hrubšie vrstvy.

Vrchný náter: vytvrdzujte pod UV/LED alebo LED lampou s výkonom min. 36 W - 1 min.

Dodatočné parametre

Kategória: GÉL LAKY
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: