Silcare - Lepidlo na tipy 7,5g

Kód: XP010412
€3 –37 %
vyr 491lepidlo na tipy Nail Tip Glue (1)
€3 –37 % €1,89
Skladom

 Rýchloschnúce lepidlo na nechty s praktickým štetcom. Zaručuje dokonalé prilepenie tipov pri modelácií gélových nechtov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchloschnúce lepidlo na nechty s praktickým štetcom. Zaručuje dokonalé prilepenie tipov pri modelácií gélových nechtov.

Použitie: malé množstvo lepidla naneste na koniec tipu, ktorý následne nalepíte na prírodný nechet. Pri nalepovaní tip pritlačte k prírodnému nechtu, chvíľu podržte pritlačený tip ku prírodnému nechtu, aby nevznikla medzi nechtom a tipom vzduchová bublina. Pri nalepovaní tipu dávajte pozor, aby ste si nezalepili prsty. Tip držte len za tú časť, ktorá nie je natretá lepidlom na tipy. Taktiež dávajte pozor, aby vám lepidlo na tipy nestieklo na prsty.
Pri náhodnom zlepení prstov, pomaly a jemne hýbte prstami, aby došlo k odpojeniu zlepenej plochy. Pokiaľ tento postup nie je účinný, použite teplú mydlovú vodu alebo malé množstvo acetónového roztoku.
Lepidlo nesmie prísť do kontaktu s očami. Pri náhodnej kontaminácii očí vyplachujte dostatočným množstvom vody a následne vyhľadajte odbornú lekársku pomoc.
Lepidlo na tipy je horľavá kvapalina, nepoužívajte ju v blízkosti ohňa a horúcich plôch.

Dodatočné parametre

Kategória: PRIMERY A LEPIDLÁ
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: