Podkladový gél lak KAUČUKOVÝ BASE NTN PREMIUM 5g

Kód: R10P3M4
Značka: NTN gel laky
€5,50 –45 %
lakier podkladowy baza kauczukowa ntn 5g
€5,50 –45 % €2,99
Vypredané
Položka bola vypredaná…

NTN kaučukový podkladový gél lak je inovatívny produkt určený na veľmi poškodené a jemné nechty, ktoré je potrebné spevniť. Ľahko s ním môžete vytvoriť necht, urobiť ho pevnejším a opraviť naštiepené nechty.

Detailné informácie

Podrobný popis

NTN kaučukový podkladový gél lak je inovatívny produkt určený na veľmi poškodené a jemné nechty, ktoré je potrebné spevniť.

Vďaka kaučuku je tento gél lak pružný a poskytne ochranu pred zraneniami.

Ľahko s ním môžete vytvoriť necht, urobiť ho pevnejším a opraviť naštiepené nechty.

Mimoriadne pružný, perfektne spolupracuje s Vašim prírodným nechtom a zabraňuje  štiepeniu laku na nechtoch. Kaučuková báza zaisťuje vďaka svojej stredne hustej konzistencii pohodlnú prácu. Ľahko zostavíme tvar Vašich snov, vyrovnáme nepravidelnosti obkladu, čo dosiahneme vďaka samonivelačným vlastnostiam.

NA ODBORNÉ POUŽITIE

Návod na použitie:

Odporúčame použiť na predtým pripravený a odmastený necht.

Ideálne - Na lepšiu a zvýšenú priľnavosť produktu nanášame na nechtovú platničku Primer ACID/NON ACID, podľa vlastného výberu pri viac zničených nechtoch. Za normálnych okolností naneste prípravok na nechty Nail Prep.

Na zväčšenie nechtu by mala byť prvá vrstva tenšia. Vytvrdzovanie v 36W UV / LED lampe - 60 sekúnd;

Po vytvrdnutí v lampe nanesieme druhú, hrubšiu, stavebnú vrstvu, ktorá vám umožní vybudovať predĺženie. Vytvrdzovanie v 36W UV / LED lampe - 60 sekúnd;

Báza nevyžaduje prečistenie pred nanesením farebného gél laku. Jeho disperzná vrstva zvýši priľnavosť hybridného laku a zabráni delaminácii.

Bázu odstránime ručne pilníkom / brúskou alebo odstraňovačom na báze acetónu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: