RUBBER BASE MOLLYLAC PIXY PINK 10 G

Kód: 91691
€15 –42 %
baza kauczukowa do lakierow hybrydowych rubber base mollylac pixy pink 10 g
€15 –42 % €8,70
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Pixy Pink: Tmavá, nudná ružová sprevádzaná očarujúcimi časticami striebornej farby. Fenomenálny produkt 2 v 1! Gumený podklad v krycích farbách je novou dimenziou nepriehľadných podkladov! Dá sa použiť aj na extrémne tenké, zakrivené nechty, na ktorých nič iné nedrží!

Detailné informácie

Podrobný popis

Fenomenálny produkt 2 v 1! Gumený podklad v krycích farbách je novou dimenziou nepriehľadných podkladov! Dá sa použiť aj na extrémne tenké, zakrivené nechty, na ktorých nič iné nedrží!

Farebný, hustý krycí podklad s konzistenciou a vlastnosťami hybridu, ktorý má tiež vlastnosti jemného a builderového gélu. Vďaka nej je hybridná manikúra odolná, perfektne sa s prírodným nechtom pracuje, poskytuje krásnu farbu! Produkt zanecháva lepkavú disperznú vrstvu, vďaka ktorej nanesená farba dokonale priľne. Táto báza je určená pre slabé nechty - je veľmi odolná a starostlivo kryje necht, vytvára výborný základ pre regeneráciu a rast nechtov a chráni pred novými mechanickými poraneniami. Vďaka vysokej pružnosti nepraská a nedrolí sa. Môže sa použiť na vytvorenie okrajových nedokonalostí alebo malých defektov nechtovej platničky (do 1 cm).

Ušetrite čas používaním podkladu a farby v jednom!

Návod na použitie:

  1. Naneste tenkú vrstvu podkladu na starostlivo pripravenú nechtovú platňu.
  2. Po vytvrdnutí môžete ihneď naniesť farbu / vrch alebo disperziu odstrániť čističom a prípadné nerovnosti vyrovnať blokom.
  3. Môžete postupovať podľa ďalších krokov ako v prípade hybridného stylingu alebo nalakovať nechtovú platničku tradičným lakom.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: