4 najnovšie nechtové trendy pre rok 2021

Nechtoví umelci sa určite budú valiť z každej strany a uvidíme či prelomia svoje predpovede nechtových trendov a vzorov, ktoré budú v tejto sezóne určite zaujímavé.

Rok 2020 bol pre celý svet a aj svet krásy obzvlášť zaujímavý a náročný. Vďaka pandémii COVID-19 sme zažili zatváranie a nesmelé opätovné otváranie nechtových salónov, nárast ekzému v dôsledku nadmerného preventívneho umývania rúk, zhoršenie stavu nechtov - hryzenie nechtov zo strachu pred ochorením na koronavírus. Avšak zvýšil sa tým záujem o domácu techniku manikúry a doplnky, ktoré nájdete aj u nás na eshope. Aké budú teda  trendy na tento rok 2021 a čím sa môžete inšpirovať?

 

  • Viacfarebné kreácie

 

Ľudia sa v roku 2020 museli naučili myslieť “out of the box”. Túto mentalitu budú aplikovať aj v manikúre. Každý necht si nalakovať napríklad inou farbou. Odlišný potenciál a vyžarovanie, kde sa budete držať rovnakej skupiny farieb, aby ste vytvorili krásny “ombré” efekt práve na nechtoch. 

  • Osobné prejavy

 

 

Ľudia v dnešnej dobe hľadajú nové spôsoby, ako sa prejaviť. Preto aj editorská nechtová umelkyňa Gina Edwardsová očakáva nárast práve kaligrafie a ďalších osobných rukopisov v manikúre. Pri tomto type sa najlepšie pracuje s lisovacou formou na nechty, pokiaľ nemáte pevnú ruku a trpezlivosť. Môžete využiť prvky písma, vášho rukopisu, vášho loga či osobnej značky. U nás napríklad LAK NA PEČIATKOVANIE. 

  • Oldschool dizajny

 

 

Nostalgia bola tiež jedným z kľúčových faktorov v  roku 2020, a podľa nechtovej umelkyne OPI Sigourney Nuñezovej sa to nezmení ani v roku 2021. Očakávajte preto vlnu retra prostredníctvom manikúry. Rôzne rustikálne odtiene v kombinácií s pastelovými farbami a grafickými svižnými vzormi. Potrebujeme aby to na nás posôbilo terapeticky. Ideálna je napríklad kombinácia béžovej, tlmenej zeleno modrej a žiarivej oranžovej.
4.Minimalizmus

Nail-art na rok 2021 bude patriť takisto minimalizmu. Ľudia hľadajú spôsoby, ako sa umelecky a tvorivo prejaviť a zároveň sa rozhodnú zamerať na starostlivosť o seba. Lakovanie nechtov je jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť, a minimalistické nechty sú veľmi vhodné pre začiatočníkov. Jemné krivky a lomené čiary. Čierna a biela s nastriekanou farbou či náhodné bodky či škvrny v pastelovom odtieni. Všetko je na vašej fantázií.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie